Найближчі гірськолижні і сноубордические школи

11-18.11.17
HINTERTUX (Австрия)
Відкриття сезону
06-14.01.18
SZCZAWNICA (Польша)
Різдвяні канікули в Польщі
10-17.02.18
ZAUCHENSEE (Австрия)
Vip школа

Зимовий подкаст - Радіо 87°

Ми вважаємо, що спорт - це єдине, що може об'єднати і згуртувати людей, незважаючи на стан економіки, політичної ситуації в країні і війни.

Ми вважаємо, що спорт - це те, що допомагає виховати наших дітей здоровими, цілеспрямованими, чесними, сильними, спритними, швидкими і розумними.

Ми вважаємо, що спорт - це квінтесенція мужності духу, віри в перемогу та перевершення самого себе. Це не тільки футбол, баскетбол, теніс і хокей, але і біг, велоспорт, роликові ковзани, плавання, нордична хода і навіть йога.

І для того, щоб мотивувати нас, українців, до зміни в кращу сторону, для того, щоб власним прикладом показувати нашим дітям, що таке змагання і спортивний азарт, чим ранкова пробіжка краща від вечірньої пляшки пива, ми запустили перше в Україні радіо спортивного формату - радіо СПОРТ.

Єдине радіо, на якому ви ніколи не почуєте новини економіки, політики, курси валют або новини по країні в цілому. Замість цього, ви дізнаєтеся про наших найкращих і видатних спортсменів, встановлені рекорди в Україні, Європі та світі, будете в курсі всіх спортивних подій та заходів. Ви почуєте про всі можливі та немоливі рекорди в спорті, а так само різнобічні інтерв'ю з нашими спортивними гостями. Ну і що б взагалі не нудьгувати, для вас ми підготували найкумедніші та цікаві світові історії.

Що таке Радіо Спорт?
Радіо Спорт, на сьогоднішній день - це єдине радіо в Україні, що має чітко виражену спортивну тематику і концепцію. В даний момент радіо веде мовлення в цифровому форматі.

Радіо не комерційне, створено і функціонує на ентузіазмі любителів спорту, тому якщо хочеш - можеш сміливо підтримати нас.

Дякуємо тобі, наш спортивний слухач!
Зимовий подкаст - Радіо 87°. Архів

Партнери

Ми у соціальних мережах:

2016 © SkiClub School
Гірськолижна школа

+38(098) 421-89-77
+38(097) 922-81-72
e-mail: skiclubschool@gmail.com 
Київ,
вул. І. Шевцова 5а, офіс 308
Головний партнер:

Український
Гірськолижний
Клуб