Найближчі гірськолижні і сноубордические школи

11-18.11.17
HINTERTUX (Австрия)
Відкриття сезону
06-14.01.18
SZCZAWNICA (Польша)
Різдвяні канікули в Польщі
10-17.02.18
ZAUCHENSEE (Австрия)
Vip школа

Український гірськолижний клуб

Історія Клубу

Український гірськолижний клуб був створений в жовтні 2003 року, проте основний кістяк Клубу – група ентузіастів, які підтримують і розвивають гірські лижі в Україні, сформувався впродовж декількох попередніх сезонів. 

Першими змаганнями Клубу був Кубок Федерації 2003 на Драгобраті. За словами учасників вони стали першими змаганнями міжнародного рівня в незалежній Україні. 

В 2004-2005 роках Клуб спільно із посольством Австрії в Україні організував культурно-спортивні фестивалі у Славську. Фактично Клуб став піонером нового формату гірськолижних подій, коли спортивна частина поєднується із видовищною культурною програмою. Це дозволяє залучити більше глядачів, забезпечити більш широке висвітлення події в мас-медіа, і таким чином зробити її більш цікавою для спонсорів. 

В розважальній програмі подій Клубу брали участь такі відомі виконавці, як Олег Скрипка, гурти «Гайдамаки», «Файно», «Очеретяний кіт», а також Ольга Крюкова, Карина Плай та багато інших. 

У 2004 році Клуб розпочав нову для себе справу – організацію аматорських і ветеранських змагань. Деяким із учасників змагань на Драгобраті, наприклад, було за 60, а найстаршому, - Андрію Берегію з Мукачева – 76 років. 

Вже у 2006 році масштаби змагальної програми та різноманітних заходів збільшилися у декілька разів порівняно з попередніми роками. Змагання були проведені в найкращих гірськолижних місцях України - це Славське, Драгобрат та Синяк. І саме у Синяку був проведений гірськолижний фестиваль. В ньому взяли участь спортсмени та ветерани з Австрії, Словаччини, Польші та України. Гарні спогади про фестиваль залишилися ще надовго у всіх шанувальників гірських лиж. В 

У 2007 році вперше на змаганнях серед ветеранів і аматорів у Мигово був проведений видовищний нічний слалом-гігант серед спортсменів - професіоналів. На цю подію був запрошений такий відомий гурт, як «Гуцул Каліпсо», що завів публіку до шаленості! Також у заходах клуба брали участь такі гурти, як «Очеретяний Кіт», «Файно», Сонцекльош, Карпатьяни, Дримба Да Дзиґа, Н-три, та відомі виконавці Катя Гапочка, Микола Доляк та Софія Сливка. За останні роки вийшли 2 збірки улюбленої музики українських гірськолижників «Я люблю Карпати». У 2007 році клуб виступив партнером фестивалю «Славське-Рок 2007», з метою розвитку курорту Славське не тільки, як зимового але і всесезонного.

Партнери

Ми у соціальних мережах:

2016 © SkiClub School
Гірськолижна школа

+38(098) 421-89-77
+38(097) 922-81-72
e-mail: skiclubschool@gmail.com 
Київ,
вул. І. Шевцова 5а, офіс 308
Головний партнер:

Український
Гірськолижний
Клуб